Yardım – SSS


KAHVEAL.COM

Yardım - SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Bu sayfada Kahveal.com web sitemizde karşılaşabileceğiniz sorunlar hakkında bilgilendirici sorular bulacaksınız.

Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra ekranın sağ üst köşesinde yer alan “Sepetim” alanından “Sepete Git” seçeneği ile sepetinize ulaşabilirsiniz.

Sepetteki ürünlerde değişiklik yapmak isterseniz “Sepetimden Çıkart” butonunu kullanabilir ve ardından yeni ürünler ekleyebilirsiniz.

“Sepeti Onayla” butonuna basarak adres bilgilerini girebileceğiniz ekrana geçebilirsiniz. Mevcut adreslerinizden birisini seçebilir ya da yeni bir adres girişi yapabilirsiniz.•“Ödemeye Git” butonuna basarak ödeme sayfasında Kredi kartı ile ödemeyi seçebilirsiniz.

Sipariş özetinizdeki tüm bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra Ön Bilgilendirme Formunu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup onaylayarak “Siparişi Tamamla” butonunu kullanıp siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Siparişinizi tamamlanmadan önce sipariş bilgileriniz “Sipariş Özeti” başlığı altında açık bir şekilde gösterilir. Sipariş Özeti’ni inceleyerek sepetinizdeki ürünlerde herhangi bir değişiklik yapmak, kargo teslimat bilgilerini, fatura bilgilerini, ödeme yöntemini veya bilgilerini değiştirmek isterseniz “tarayıcınızdaki geri dön” ve Mobil Uygulamada sol üstte yer alan Geri Dön butonunu kullanarak sepet ekranına dönebilir, siparişinizi yeniden oluşturabilirsiniz.

Şirketimiz elektronik ortamda gerçekleşen işlemlere ilişkin kayıtları 1 yıl süreyle tutmaktadır. https://www.kahveal.com/ adresi veya Mobil Uygulama aracılığıyla yaptığınız tüm alışverişlerinize ilişkin sözleşmeleri ayrıca, onaylayarak kabulünüzden sonra sipariş teyidiniz ile birlikte belirttiğiniz e-posta (e-mail) adresinize göndereceğimizden cihazına kaydedip saklayarak her zaman erişebilirsiniz. Ayrıca “siparişlerim” sayfasında ilgili “sipariş detayı” kısmında alışverişinize ilişkin sözleşmeleri bulabilirsiniz.

KAHVEAL.COM'da müşterilerimiz daima haklıdır. Her ne koşulda olursa olsun ürünü iade edebilir ve ödemenizi alışveriş yaptığınız kredi kartınıza geri ödeme ile iade alabilirsiniz. Şirketimiz Çağrı Merkezi ile irtibata geçip durumu müşteri temsilcimize aktardığınızda size hemen yardımcı olacaktır. Anlaşmazlığın bu şekilde giderilememesi durumunda T.C. Ticaret Bakanlığı tarafından her yıl Aralık ayında belirlenen ve ilan edilen parasal sınırlar dâhilinde tüketicinin mal veya hizmeti satın aldığı veya ikametgâhının bulunduğu yerdeki İl ve İlçe Tüketici Hakem Heyeti veya E-Devlet üzerinden Tüketici Hakem Heyetinei başvuruda bulunabilirsiniz.

Kahveal.com'a üye olduğunda yenilikler, fırsatlar ve kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olabilir, sana özel alışveriş olanaklarından faydalanabilir, siparişlerini "Hesabım" sayfasından kolayca takip edebilirsiniz.

Üye olmadan da Kahveal.com üzerinden alışveriş yapabilirsin. Beğendiğin ürünleri sepetine ekledikten sonra "Üye olmadan satın al" alanını işaretleyip, e-posta adresini ekleyerek alışverişini tamamlayabilirsin.

Ödeme yapılan kredi kartıyla ilgili bilgiler 256 Bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işlemlerinin yapıldığı BDDK Onaylı ödeme alt yapı kuruluşu olan PAYTR'ye ulaşmakta, kartınızdan provizyon ve ödeme PAYTR tarafından alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgiler 256 bit SSL şifreleme yöntemi ile PAYTR tarafından açılan güvenlikli tünel ile PAYTR'ye gönderilmekte ve işlemler PAYTR sunucuları içinde gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz KAHVEAL.COM tarafından görülmez, işlenmez ve kayıt altında tutulmaz. Üyelik kaydı ve alışveriş sırasında alınan bilgilerin üyelik sözleşmesi uyarınca saklanmakta ve iznin dışında paylaşılmamaktadır.

SSS