Hakkımızda

Hoş geldiniz!

Kahveal.com, kahve tutkunu iki girişimci tarafından 2011 yılında hayata geçirilen bir proje olarak doğdu. Amacımız, kahve severlere uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunarak, en iyi ve en kaliteli kahve deneyimini müşterilerimizle buluşturmaktır.

Kahve dünyasında bir servet ödemeden, en iyi kahve keyfini yaşamanın ve bu keyfi herkesle paylaşmanın mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu düşünceyle yola çıkarak, “Kahveye servet ödemeyin ve iyi kahveye giden en kısa yol” mottosuyla Kahveal.com’u kurduk.

Kahveal.com, rekabetçi fiyatlar ve harika ürünlerle dolu geniş bir ürün yelpazesi sunarak, kahve tutkunları için vazgeçilmez bir alışveriş destinasyonu haline gelmiştir. Müşterilerimize her zaman en kaliteli ürünleri sunma misyonumuz, sektörde önde gelen e-ticaret siteleri arasında yer almamıza ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamıza olanak tanımıştır.

Kahveal.com ailesi olarak, kahve tutkusunu paylaşan ve en iyi kahve deneyimini arayan herkesi sitemize davet ediyoruz. Kalitemizden ödün vermeden, uygun fiyatlarla sizlere en iyi kahve ürünlerini sunuyoruz.