Hakkımızda

Hakkımızda

Kahveal.com’a Hoşgeldiniz :)

kahve tutkunu iki girişimci tarafından 2011 yılında hayata geçirilen bir proje olarak doğdu. Amacımız, kahve severlere uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunarak, en iyi ve en kaliteli kahve deneyimini sizlerle buluşturmaktır.

Kahve fiyatlarının aşırı yüksek seviyelere geldiği günümüzde, hem iyi ürünü arayıp bulmak hem de uygun fiyatlarla bu ürünlere sahip olmak çok zorlaştı,  En iyi kahve keyfini yaşamanın ve bu keyfi herkesle paylaşmanın mümkün olduğuna inanıyoruz. Bu düşünceyle yola çıkarak, “Kahveye servet ödemeyin ve iyi kahveye giden en kısa yol” mottosuyla Kahveal.com’u kurduk.

Kahveal.com, rekabetçi fiyatlar ve harika ürünlerle dolu geniş bir ürün yelpazesi sunarak, kahve tutkunları için vazgeçilmez bir online alışveriş destinasyonu haline gelmiştir. Müşterilerimize her zaman en kaliteli ürünleri sunma misyonumuz, sektörde önde gelen e-ticaret siteleri arasında yer almamıza ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamıza olanak tanımıştır.

Kahveal.com ailesi olarak, kahve tutkusunu paylaşan ve en iyi kahve deneyimini arayan herkesi sitemize davet ediyoruz. Kalitemizden ödün vermeden, uygun fiyatlarla sizlere en iyi kahve ürünlerini sunuyoruz.

Genel Bilgiler

www.kahveal.com

İşletme Adı: Barista Plus Turizm Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Adres: Yokuşbaşı mahallesi Külcü sokak No:41/A Bodrum Muğla Türkiye

İşletme Türü: Limited Şirketi

Mersis No: 0142158302400001

Vergi No: 142158****

Kep Adresleri: baristaplus@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS’te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.